Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@otelkilitsistemi.com

Binanın veya ofisin iyi bir şekilde yönetilmesini sağlamak için makul asansör çözümleri sunmaktayız. Yöneticinin konuklara sağlayabildiği farklı yetkiler sayesinde konuklar sadece izinlerinin oldukları katlara çıkabilir fakat diğer katlara erişim sağlayamazlar. Önemli olarak nitelendirilen kat böylelikle korunmuş olur. Herhangi bir durum meydana geldiği takdirde açılış kayıtlarının izlerini takip edebilirsiniz.


Sistem Fonksiyonu 

1.Gerçek zamanlı izleme. 

2.Kartı bulunmayan veya geçersiz karta sahip konuklar asansörü kullanamazlar. 

3.Normal kullanıcılar sadece yaşam alanı katlarını veya halka açık umumi katları seçebilirler, izinleri bulunmadığı takdirde diğer katlara erişimler sağlayamazlar.

4.Bağımsız fonksiyon. 

5.16 katlı binaları destekler, özel tasarım söz konusu olduğu takdirde  azami 256 kat olmak üzere daha fazla katı destekleyebilir. 

6.Asansör kontrol sisteminde meydana gelebilecek arıza durumunda, sistem devreden çıkar ve normal çalışma modülü devreye girer ve böylelikle konuklar herhangi bir katın butonuna basabilir. 

 

Sistem Çözüm Örneği 

Örneğin, bir proje dahilinde 13 kat için 3 adet asansör görev yapmaktadır. Asansörün dışında yer alan kontrol levhasında yukarı/aşağı olmak üzere iki adet buton yer alır. Bu durumda yönetimin iki çözüm seçeneği bulunur. 


Çözüm 1: Asansör düğmesi asansör kontrol sistemine bağlanır. Bu durumda, sadece konuk kartını temas ettirdiği zaman butona basabilirler. Bu çözüm dahilinde asansör okuyucusu dış kısma yerleştirilir, böylece yetkili konuk kartını okuttuktan sonra asansöre binerken beraberinde diğer konuklar da asansöre girerler. 

Çözüm 2:Bu çözüm dahilinde asansör okuyucusu iç kısma yerleştirilir, asansör butonu asansör kontrol sistemine bağlanır ve sadece konuk kartını temas ettirdiği zaman butona basabilirler. Konuk sadece kendi oda numarasının bulunduğu katın butonuna basabilir. Örnek olarak oda numarası 801 ise konuk sadece 8. Katın butonuna basabilir fakat diğer katlara erişim sağlayamaz.