Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@otelkilitsistemi.com

2009 yılında kurulan Neflock Kartlı Kilit Sistemleri olarak, otelinizin en önemli noktalarından biri sayılacak Kartlı Kilit, Energy Saver ve Dooorbell Sistemleri çalışmalarını 10 yıllık tecrübesiyle profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz!

Önce sizi dinliyor, istediğiniz doğrultusunda otelinizin ihtiyacı olan doğru çözümü uygun maliyetle sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız bundan dolayı söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli altyapıyı oluşturmanızda yardımcı oluyor, gereksiz vakit kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük/küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz, sıkılmıyor ve yorulmuyoruz, aynı yerde durmayı başarısızlık olarak görüyoruz, hedeflerimizi sürekli yükseltiyoruz. Yaptığımız işlerin arkasında duruyor, montaj sonrası sorularınızı yanıtlıyor, eğitimler veriyor ve kesintisiz destek vererek mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil, hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir.

Bizi Arayın!

Otel, Yurt, Apart, Ofis, Rezidans projelerinizle ilgili bizi arayın, sizleri ziyaret edelim, neler yapabiliriz, nasıl çözümler sunabiliriz konuşalım.

T:+90 216 623 12 14
W:+90 545 288 31 96

Etiketler: Kartlı Kilit, Otel Kapı Kilit, Elektronik Kapı Kilit Sistemleri