Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@otelkilitsistemi.com

Otel Tek Kart Sistemi Çok Pratik

Sağladığı işlevsellik ve prestij ile günümüzde birçok alanda kendisine yer bulan otel tek kart sistemi konaklama sektöründe önemli bir yere sahiptir. En lüks otellerden butik konaklama merkezlerine kadar pek çok alanda kullanılabilen bu sistemler, müşteri konforunun azami seviyeye çıkarılmasına olanak sağlar.

Rahat erişim ve kullanım kolaylığı gibi avantajları bulunan otel tek kart sistemi, güvenlik ve sağlamlığı bir arada sunarak hem kullanıcısına hem de uygulayıcısına kazandırır. Tek bir kart ile birçok işlemin yapılabildiği bu sistemde zamandan ve efordan büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Yazılım teknolojisinin gelişmesi ile birlikte otelcilik sektöründe uzun yıllardan bu yana kullanılan otel tek kart sisteminin kurulumu ise çok basittir. Resepsiyon görevlisi, otel ziyaretçisine, bilgisayar üzerinde halihazırda kurulu olan yazılım üzerinden, ziyaretçinin anahtar gibi kullanabileceği kart tanımlamasını yapabilir.

Otel Tek Kart Sistemi Sizin Anahtarınız

Bir nevi anahtar görevi gören otel tek kart sistemi, yanmaz kart kilit sistemleri ile entegre edilir. Olası bir yangın durumunda, anahtarın veya anahtar kilidinin formu bozulabilir veya el değmeyecek durumda yanabilir. Otel tek kart sistemi ile kilide temas etmeden, sizin için tanımlanan kapıları rahatlıkla açabilirsiniz. Otel ziyaretçilerinin konaklama yapacağı süre boyunca odasının kapısını açmasına olanak sağlayan otel tek kart sistemi sayesinde anahtar numaraları ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

.İstediğiniz kartı elinize alarak oda numarasını belirleyebilir ve otel ziyaretçisine teslim edebilirsiniz. Zamandan ve efordan büyük ölçüde tasarruf etmenize olanak sağlayan otel tek kart sisteminde temizlik görevlilerinin istedikleri odalara sırasıyla girebilmeleri için de tüm odaları açan bir kart tanımlaması yapabilirsiniz. Kilit yazılımına sahip olan otel tek kart sisteminde, resepsiyonun gerçekleştirdiği işlemleri raporlamanız da mümkündür. Bu sayede otelinizdeki hareketliliği kontrol altında tutabilirsiniz.

Otel Tek Kart Sistemi Yüksek Teknoloji Ürünü

Sadece otellerin değil, misafirhanelerden yurtlara, hastanelerden apartlara kadar pek çok alanda değerlendirebileceğiniz otel tek kart sistemi, Neflock ARGE ekibinin son teknolojik ürünlerinden oluşur. Bileklik formunda da bulunabilen bu sistem dahilinde, otel misafirlerinin bileklikleri vasıtasıyla alışveriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Müşterilerin, otel personeli ile iletişime geçmesine gerek kalmadan alışveriş ve oda giriş çıkış işlemlerini gerçekleştirebildiği otel tek kart sistemi sayesinde personeller de esas işlerine odaklanabilir. Müşteri memnuniyetini ve çalışan verimliliğini arttıran otel tek kart sistemi sunduğu avantajlarla beklentilerinizi tam olarak karşılar.