Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@otelkilitsistemi.com

Yurt Yönetimi Çözümü

Tek Kartlı Sistem 

Günümüzde ve içinde yaşadığımız toplumda ve hükümetlerin yapmış olduğu yatırımlarla birlikte üniversiteler hızla gelişmekte ve giriş kapısı, kütüphane, yemek salonu ve üniversite sağlık kurumları gibi bir çok yerde Kimlik Kartına yönelik talep hızla artmaktadır. Geleneksel yönetim sistemlerinde insanlar her zaman mekanik anahtar kullanırlar. Bu yüzden okulun maliyetlerinin artması nedeniyle yönetim için rahatlık sunmaz. Hem demode bir sistemdir hem de sayım yapılmasına olanak sağlamaz.

21. Yüzyılda toplum içerisinde, yüksek güvenlik ve hafıza fonksiyonuna sahip olması nedeniyle akıllı kartlar kullanılmaya başlamıştır. Öğrencilerin ve öğretim görevlilerinin ana kapı, erişim kontrolü, gıda ve kütüphaneye erişim için tek bir kart kullanmaları sayesinde yönetime büyük kolaylıklar sağlanmaktadır. Tek Kart Sistemi üniversitenin çağın ve teknolojinin gerektirdiği şekilde yönetiminin üst düzeylerde sağlanması için mükemmel bir seçimdir. 

Kapı kilit sistemimiz, okuma/yazma ve şifreleme özelliği nedeniyle PHILIPS çipleri kullanan yakınlık Mifare kartı seçmiştir. Yazılım yardımıyla kartları basabilir ve kartların barındırdığı bir çok farklı fonksiyonu idare edebilirsiniz. Tek bir kilitleme yönetim sistemi kurabilir ve açılış kayıtları ve kart yetkileri gibi verileri kontrol edebilirsiniz.

Mifare kartın içerisinde 1K hafıza bulunur. Tüm sistemler için tek bir kartın kullanılması kolaylık sağlar.