Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@otelkilitsistemi.com

İşletmelerdeki güvenliğin, personel uyuşmazlıklarının, ziyaretçi erişimlerinin ve ağ güvenliğinin sağlanması büyük projeler gerektiren işlerdir ve üzerinde çaba sarf edilmesi gerekir. Bilgi yönetimi, işletmeler veya şirket gereksinimleri için son derede önemlidir. Geleneksel mekanik kilit ürünleri, geleneksel teknolojinin kısıtlamaları nedeniyle, güvenirliği ve emniyetleri modern zamandaki insan gereksinimlerini karşılamada yetersiz kalmaktır. Dışarıda, turizm ve diğer sektörlerde çalışırken bir çok anahtarı bir arada taşımak çok zor ve beraberinde bir çok olumsuzluk getirir. İşe gidildiği zaman anahtarların bulunamaması, kopyalanıp kopyalanmadığının bilinememesi gibi bir çok zorluk meydana gelebilir. Bunların yanı sıra kilit açma sorunları ve kayıtların tutulamaması gibi bir takım problemler de yaşanabilir. İçinde yaşadığımız toplumlarda günlük hayatta karşılaşılabilen bu gibi problemler normal kabul edilmektedir. Akıllı kapı kilitleri sayesinde personelin işi kolaylaşmış ve işletmenin yönetim seviyesi ve verimliliği iyileşmiştir. Bina yönetimi, erişim, süre katılım, park, idarenin topladığı ücretler ve aidatlar sistemleri gibi bir çok sisteme entegre olabilir. Kartlar fotoğraflı olarak basılabildiğinden personel kimlik kartı olarak da kullanılabilir.


Parmak İzli Kilit

Özgün ve değişmez yapısı nedeniyle parmak izi teknolojisi güvenlik ve uygunluk sağlar. Yakın bir gelecekte evlerin de donanımlarına dahil olarak güvenlik alanında trend haline gelecektir. Kapıyı açarken parmağınızı parmak izi okuyucu kilide yavaşça bastırınız, kapı parmak izinizi tanıyarak açılır ve böylelikle anahtarlardan kaynaklanan problemlerin önüne geçilmiş olur. Alarm fonksiyonu sayesinde parmak izi okuyuculu kilit sistem güvenliğini arttırır.


Personelin mekanik anahtar taşıma zorunluğu ortadan kalkar ve böylelikle anahtarın unutulması, kaybolması, kopyalanması gibi endişelere yer bırakmaz. Parmak izinin benzersiz olması ve kopyalanamaz teknolojiye sahip olması nedeniyle güvenlik her zaman en üst seviyededir ve kapı kilitlerinin bakım masraflarını azaltır.


Parmak İzli Kilit Çoklu Fonksiyonları 

Müşterilerin tercihleri ve gereksinimlerine göre, parmak izi kilitlerine ayrıca şifre özelliği eklenebilir. Mifare kart ile, mekanik anahtarlar ve kapı ziline kıyasla sesli uyarı fonksiyonu ile hem yüksek teknolojiden azami oranda faydalanılır hem de en üst seviye güvenlik ve kullanışlılık elde edilir.


Akıllı Kart Kilit Sistemi 

Kapı kilidi sistemimizde okuma/yazma ve şifreleme imkanı sağlayan PHILIPS çip ile donatılmış yakınlık prensibi ile çalışan Mifare kart kullanılmıştır.

Çıkarmış olduğunuz kart sayesinde değişik fonksiyonlara sahip kartları yazılım aracılığıyla yönetebilir, kilitleme yönetim sistemi kurabilir ve açılış kayıtları ve kart izinleri gibi bir çok fonksiyonu kontrol edebilirsiniz. 


Dijital Kilit 

Dijital kapı kilidi için 12 basamaklı şifre kullanılır ve böylelikle ofis binaları için kullanımı son derece müsaittir.