Neflock Whatsapp İletişim 0535 300 80 86 / +90 216 623 12 14 / info@otelkilitsistemi.com

Yangına Dayanıklı Kartlı Kilit Sistemi Sağlıklı Seçim

Otel ve hastane gibi alanlarda kullanılan yangına dayanıklı kartlı kilit sistemi, sağladığı avantajlar ile kullanıcılar ve yapı yönetimi için birçok avantaj sunar. Binaların yangından korunması hakkında yönetmelik gereğince kullanılan yangına dayanıklı kartlı kilit sistemi, olası bir yangın anında odada bulunan kişilerin kolay ve güvenli bir şekilde tahliye edilmesine olanak sağlar. Dışarıdan müdahaleyi de kolaylaştıran yangına dayanıklı kartlı kilit sistemi, yangın anında kartın veya kilit sisteminin erimesini engeller.

Bu sayede içeride veya dışarıda bulunan kişiler, güvenli bir şekilde odadan giriş çıkış yapabilir. Sağladığı üstün özellikler sayesinde yangın gibi acil müdahale edilmesi gereken durumlarla etkin bir şekilde başa çıkabilmenize olanak sağlayan yangına dayanıklı kartlı kilit sistemi EN-1634-1 standartlarına göre belgelendirilmiştir.

Yüksek Standartlı Yangına Dayanıklı Kartlı Kilit Sistemi

Yangına dayanıklı kartlı kilit sistemini kullanmak için kapı değişimine gerek yoktur. Bu nedenle gönül rahatlığı ile sistemi eski ve yeni tüm kapılara entegre edebilirsiniz. Çelikten ahşaba kadar farklı materyaller ile üretilen kapılara kolay bir şekilde entegre edilebilen yangına dayanıklı kartlı kilit sistemi, sağladığı kullanım avantajının yanı sıra kolay ulaşılabilir olması ile de ön plandadır.

Yangına Dayanıklı Kartlı Kilit Sistemine Tek Tıkla Ulaşın

Yangına dayanıklı kartlı kilit sistemi, giriş çıkışların kart yardımıyla yapılmasına olanak tanır. Olası bir yangın anında, anahtar kilidi veya anahtarın formu bozulabilir. Yüksek ısıya maruz kalan bu alanlara sıcaktan el değmez. Kişinin vücudunda yanık oluşmasına sebep olabilen geleneksel yöntemler yerine kart okumalı sistemlerin kullanılması oldukça avantajlıdır. Dayanıklılık testlerinden başarıyla geçen bu ürünlere sahip olarak sadece oteller değil; tatil köyleri, eğitim kurumları, yurtlar, öğrenci pansiyonları ve çok daha fazla alanın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Görünüş açısından da oldukça estetik olan sistemler, fiziki temas olmadığı için de hijyeniktir.